Instalacje hydrauliczne i kanalizacyjne Warszawa

Zajmujemy się pracami instalacyjnymi z zakresu hydrauliki i kanalizacji. Działamy na rynku już od 1994 roku i cały czas podążamy z duchem czasu, dostosowując ofertę do potrzeb odbiorców.

Instalacje hydrauliczne Warszawa

Prace wykonywane przez naszych specjalistów z zakresu instalacji hydraulicznych w Warszawie cechują się wysoką jakością. Zatrudniamy doświadczone osoby, które spełniają oczekiwania każdego klienta i firmy. Zaufały nam już setki odbiorców. W naszej ofercie znajdziesz prace instalatorskie, które bazują na estetyce, bezpieczeństwie i pełnym profesjonalizmie. Podczas realizacji zadań z zakresu instalacji hydraulicznych w Warszawie zapewniamy terminowość i kompleksową obsługę każdego dnia. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy najwyższych starań, aby sprostać wymogom każdego odbiorcy. Działamy na terenie Warszawy i okolic, oferując rozbudowaną ofertę obejmująca instalacje hydrauliczne (Warszawa).

Instalacje kanalizacyjne Warszawa

Gwarantujemy także fachowe wykonanie instalacji kanalizacyjnych w Warszawie, gdzie zachowujemy staranność i dokładność. Zapewniamy możliwość stworzenia inteligentnego budynku, domu lub mieszkania, w którym znacznie łatwiej będzie się żyło. W zakres prac podejmowanych przez naszych specjalistów wchodzą:

 • przepychanie sprężyną
  elektryczną,
 • instalacje wodne w różnych
  technologiach,
 • ciśnieniowe przepychanie
  kanalizacji WUKO,
 • odczyt liczników,
 • filtry do wody,
 • montaż i wymiana liczników
  wody,
 • instalacja ciepłej wody
  użytkowej,
 • usuwanie awarii.

Ponadto, zajmujemy się białym montażem i instalacją zbiorników oraz pomp hydroforowych. Prace z zakresu instalacji kanalizacji w Warszawie oraz instalacji hydrauliki nie mają dla nas tajemnic. Instalacje kanalizacyjne (Warszawa) to obszar gdzie w realizacji zadań stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, dzięki czemu cieszyć się możesz sprawnym wykonaniem zadania zgodnie z oczekiwaniami.

Rozbudowana oferta

Oferujemy skorzystanie z usług dotyczących centralnego ogrzewania, instalacji wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Instalacje kanalizacyjne (Warszawa) to dla nas bułka z masłem. Jeśli chodzi o centralne ogrzewanie, w ofercie znajdziesz kotły C.O., tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, termostaty grzejnikowe, wykorzystanie nowoczesnych
technologii, czy też wymianę instalacji na miedziane zgrzewane rury wykonane z tworzyw sztucznych. W przypadku instalacji gazowych liczyć możesz na wykonanie przeróbek różnego rodzaju, rocznych przeglądów gazowych, naprawy instalacji gazowej i usuwanie wszelkich awarii z tym związanych.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku i zatrudnia specjalistów, którzy doskonale znają się na pracach instalacyjnych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą już dziś. Służymy doradztwem i fachową pomocą na każdym etapie korzystania z usług.