Centralne ogrzewanie w Warszawie

Podczas codziennego spędzania czasu w domu niezbędna jest odpowiednia i właściwa temperatura powietrza w pomieszczeniach. Dotyczy to każdej pory roku. W sezonie wiosennym i jesienno-zimowym konieczne jest włączenie instalacji centralnego ogrzewania. W każdym pomieszczeniu niezależnie czy jest to dom wielorodzinny, czy blok mieszkalny, należy posiadać prawidłowy system dostarczania ciepła. Przy wyborze odpowiedniej firmy, która zaoferuje nam usługi centralnego ogrzewania w Warszawie i okolicach, dobrze jest sugerować się przede wszystkim jakością, profesjonalizmem oraz bezpieczeństwem. Dzięki takim rozwiązaniom będziemy zadowoleni z wyboru naszych produktów na długie lata. 

Na jaki rodzaj centralnego ogrzewania warto się zdecydować?

Jedną z najpopularniejszych stosowanych metod na ogrzanie naszego domu jest montaż centralnego ogrzewania. Mowa tutaj o kotłach C.O ze specjalnym systemem przystosowanych rur oraz grzejników, odprowadzających ciepło ze zbiornika i doprowadzających je do pomieszczeń wewnątrz budynku. Oferta naszej firmy gwarantuje naszym klientom dogodną formę ogrzewania, bowiem dzięki odpowiednio doprowadzonej instalacji, ciepło będzie w stanie dotrzeć do każdego pomieszczenia w naszym domu. Jeżeli zdecydujecie się na wybór piecyka gazowego lub wolnostojących grzejników elektrycznych, jest możliwość ogrzewania tylko tego pomieszczenia, w którym będą ustawione. W wielu domach jednorodzinnych bardzo modnym rozwiązaniem jest dzisiaj ogrzewanie podłogowe. Decydując się na ten system ogrzewania, nasi klienci mają pewność, że zakupione produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą zdecydować się na centralne ogrzewanie w Warszawie i nie tylko, idealnym rozwiązaniem może być również możliwość stworzenia inteligentnego domu. Zapoznając się z naszą ofertą, jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy terminową, a przy tym staranną realizację ustalonych prac instalatorskich.

Poniżej przedstawiamy bogatą ofertę naszej firmy:

 – zakup kotłów C.O.,

 – usługi z zakresu ogrzewania podłogowego (podzespoły wyłącznie renomowanych producentów),

 – wybór tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego (system rozdzielaczowy lub trójnikowy),

 – termostaty grzejnikowe (przeróbki zaworów grzejnikowych),

 – wymiana instalacji centralnego ogrzewania na: miedziane zgrzewane rury z tworzyw sztucznych

 – wszystkie rodzaje technologii(zgrzewane PP, miedź, stal czarna, PEX, Alupex).

Dodatkowo w naszej ofercie gwarantujemy Państwu:

 – roczne przeglądy gazowe,

 – naprawę instalacji,

 – wszelkie przeróbki oraz usuwanie usterek i wszelkich awarii.

Nasza firma wykonuje usługi na terenie Warszawy i okolic (w obrębie 30 km), w celu zapoznania się bliżej z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.